Minőségbiztosítási Mérnök

  • Békés megye
  • megállapodás alapján
  • Teljes munkaidő
  • angol (B2)

Megbízó partnerünk Kelet-Magyarországon jól ismert, gépiparban tevékenykedő multinacionális vállalat.

Jelenleg egy medior szintű Minőségbiztosítási Mérnököt keresünk csapatukba, aki fémipari területen jártas, valamint részt vesz majd a cég minőségbiztosítási rendszereinek és folyamatainak kialakításában és fejlesztésében, valamint szerzett már minimális tapasztalatot a területen.

A pozícióról

- Belső - és beszállítói auditok kivitelezése, vevői auditokon történő részvétel

- Metrológiai feladatokban való részvétel (first off, last off, beérkező áru, labor mérések)

- 8D riportokban meghatározott intézkedések figyelemmel kísérése

- A gyártott alkatrészek ellenőrzési utasításainak elkészítése, vevői visszajelzések figyelemmel kísérése

- Dolgozói oktatások megtartása

- Üzemi folyamatok fejlesztése

- Részvétel az APQP megbeszéléseken, PPAP mintabenyújtásokhoz szükséges mérések végrehajtatása

- Módszertani támogatás nyújtása a gyártásszervezéshez tartozó minőségellenőrzési tevékenységekhez

- Az előírt dokumentáció vezetése, a felelősségi területére vonatkozó rendszer műküdéstetése

- Társosztályokkal történő együttműködés

Elvárások

- Felsőfokú műszaki végzettség

- Minimum 2 év műszaki területen szerzett tapasztalat, ebből 1 év minőségbiztosítási területen

- Angol középszintű nyelvismeret

- MS Office ismeret

- IATF 16949 és ISO14001 rendszer működésének ismerete

Amit Megbízónk kínál

- Stabil munkakörnyezet

- Karrierprogram

- Támogató csapat

- Versenyképes bérezés

megpályázom a pozíciót