Villanyszerelő

  • Hajdú-Bihar megye
  • megállapodás alapján
  • Teljes munkaidő

Piacvezető élelmiszeripari területen lévő, stabil háttérrel rendelkező Partnerünkhöz keresünk 3 új kollégát, akik élelmiszeripari gépek karbantartásában tapasztaltak.

Ha olyan munkahelyet szeretnél, ahol megbecsülnek, számít a véleményed és jó csapatban akarsz dolgozni, jelentkezz erre az állásra!

A pozícióról

- Élelmiszeripari berendezések tervszerű karbantartása illetve meghibásodások azonnali javítása

- Gyártó berendezések és az üzemben a villanyszerelői munkák elvégzése

- Gépbeállítások elvégzése

- Műszaki támogatás a gyártósorok és gépek üzemeltetésében

- Aktív részvétel műszaki átalakításokban, újításokban

- Műszaki dokumentációk kezelése

- Élelmiszeripari előírások betartása

Elvárások

- Villanyszerelő vagy villamosipari szakmai végzettség

- Egészségügyi alkalmasság

- Jó fizikai állóképesség

- Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség

- Felelősségteljes munkavégzés

- Megbízható személyiség

- Precizitás, pontosság

Amit Megbízónk kínál

- Modern munkakörnyezet

- Jó hangulatú csapat, és többműszakos, kiszámítható munkavégzés

- Tudásszintnek megfelelő alapos betanítás

- Egymás munkáját támogató csapat

megpályázom a pozíciót