C# fejlesztő
  • Lokáció :
    Budapest
  • Város :
    IX.
  • Foglalkoztatás típusa :
    teljes munkaidő
  • Fizetési sáv :
    megegyezés szerint
  • Elvárt nyelvtudás :
    angol
Partnerünk egy humán gyógyászati és állatorvosi diagnosztikai gépek tervezésével és gyártásával, továbbá az ehhez tartozó kémiai reagensek előállításával foglalkozó nemzetközi vállalat. Jelenleg budapesti K+F központjukba keresnek C# fejlesztő kollégát.

Leírás

  • Orvostechnikai eszközök WPF alkalmazásának fejlesztése C# nyelven
  • A fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (tervezés, ráfordításbecslés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés és -javítás)
  • A fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációk elkészítése angol nyelven
  • Hibajegykezelő rendszer használata

Elvárások

  • WPF MVVM vagy MVC alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Entity Framework, MSSQL adatbázis ismeretek
  • Többszálú programozási tapasztalat
  • SOLID OOP tervezési elvek ismerete
  • Angol nyelvtudás (elsősorban írásbeli)
  • Felsőfokú végzettség
Előnyök:
  • Dependency Injection ismerete
  • Rendszerszemlélet, jó matematikai érzék
  • UML ismerete
  • Szoftverminőség-biztosítási ismeretek
  • Gyakorlat orvosi műszerek/orvostechnikai eszközök fejlesztésében

Amit kínálunk

  • Értelmes, jelentőségteljes projektek, amelyek az orvostechnikán keresztül teszik könnyebbé több ezrek életét
  • Szakmai fejlődési lehetőség: tréningek, illetve nemzetközi workshopok az anyavállalaton belül
  • Ingyenes nyelvoktatás (angol, német)
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet