Financial reporting analyst
  • Lokáció :
    Budapest
  • Foglalkoztatás típusa :
    teljes munkaidő
  • Fizetési sáv :
    megegyezés szerint
  • Elvárt nyelvtudás :
    angol (B2)

Felveszem a kapcsolatot

Kovács Adél

06306709070 adel.kovacs@manuvia.com
Partnercégünk vezető pozíciót tölt be digitális személyi azonosítás és biztonsági technológia területén. A mai digitális világban a fizetés, utazás és kommunikáció szempontjából is kiemelt szerepet kap a biztonság, melyhez testreszabott megoldásokat kínálnak többek között pénzügyi szolgáltatások, távközlés, identifikáció és adatbiztonság terén. A cég több tíz éves külföldi és magyar sikeres működése után SSC-jével is megérkezett Magyarországra. A tranzíció tekintetében központi feladatok átvétele fog elkezdődni, az ebben való részvétel pedig lehetőséget biztosít az egyéni fejlődésre és projektekben való részvételre. A cég jelenleg regionális szintű pénzügyi és business kontrolling feladatok ellátására keres Financial reporting analyst kollégát.

Leírás

  • A kisebb legal entity-k pénzügyi kontroller feladatainak ellátásáért leszel felelős:
  • Külsős könyvelők felügyelete
  • Havi és negyedéves zárásban való részvétel, ehhez kapcsolódó riporting (TM1, BOI, BFC)
  • Budget terv elkészítése
  • Cash management és forecast készítés
  • Business kontrollerként felelős leszel egy üzletág regionális képviseletéért:
  • Cash flow és DSO/DPO indikátorok havi elemzése
  • OPEX nyomonkövetése
  • Terv-tény elemzés
  • Kintlévőségek elemzése
  • Implementációs folyamatokban való részvétel

Elvárások

  • Pénzügy-számviteli vagy kapcsolódó területen szerzett diploma
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat kontrolling, pénzügyi riporting & elemzés területén
  • Feladatok priorizálásának képessége dinamikus munkakörnyezetben
  • Magabiztos Excel tudás (TM1 tapasztalat előny)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás a a cégen belüli és partnerekkel történő együttműködéshez

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, ugyanakkor családias munkakörnyezet
  • Fejlődést, előrelépést támogató felettessel való együttműködés egy 21. századi high-tech cégnél
  • A most kialakuló folyamatok megtervezésében való aktív részvétel lehetősége
  • Utazási támogatás céges busszal