HR Asszisztens - Paks
  • Lokáció :
    Tolna megye
  • Város :
    Paks
  • Foglalkoztatás típusa :
    teljes munkaidő
  • Fizetési sáv :
    megegyezés szerint
  • Elvárt nyelvtudás :
    angol
Partnerünk egy nagy múltú, mélyépítéssel foglalkozó nemzetközi építőipari vállalkozás Pakson, akik új HR Asszisztens kollégájukat keresik.

Leírás

  • Komplex építési projekt támogatása HR oldalról, elsődleges kontakt a HR kérdésekben
  • Az új munkavállalók belépésével kapcsolatos minden adminisztratív feladat elvégzése, beleértve a külföldi munkavállalók vízumkérelmekkel és munkavállalási engedélyeivel kapcsolatos adminisztratív feladatokat is
  • Bérszámfejtés támogatása
  • A jelenléti rendszer kezelése
  • Egyéb HR adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • Legalább 2 év tapasztalat HR adminisztratív/ munkaügyi pozícióban
  • Legalább középfokú, de inkább felsőfokú végzettség HR vagy egyéb ehhez kapcsolódó területen
  • A magyar munkajog és a kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • Jó szervező és kommunikációs készség
  • Ms Office és Excel ismeret

Amit kínálunk

  • Multikulturális környezet
  • Izgalmas feladatok, önálló munkavégzés
  • Agilis, összetartó csapat
  • Senior kollégák és a vezetőség szakmai támogatása
  • Versenyképes jutattási csomag