Junior Windows Integrációs Mérnök
  • Lokáció :
    Budapest
  • Város :
    11. kerület
  • Foglalkoztatás típusa :
    teljes munkaidő
  • Fizetési sáv :
    megegyezés szerint
Megbízó partnerünk a magyarországi informatikai biztonsági piac meghatározó szereplője, amely saját termék (egy robosztus határvédelmi rendszer) fejlesztés, valamint hálózatbiztonsági megoldások terén végzett K+F tevékenység kapcsán jelentős nemzetközi sikereket ért el. A cég nagyvállalati ügyfékörrel rendelkezik, melyek banki, telekommunikációs és állami szektorból kerülnek ki. Partnerünk a fejlesztésen túl presales, integrációs és support tevékenységet is végez. Magas minőségi sztenderdek, szakmai vita és az agilis szemléletmód jellemzi a csapatot.

Leírás

  • Presales folyamatok támogatása az ügyfelek valós technikai igényeinek felmérésével
  • Windows alapú hálózati határvédelmi és kiszolgáló rendszerek tervezése, implementálása, dokumentálása, és üzemeltetése
  • Későbbi rendszertámogatás és tovább fejlesztés az igényeknek megfelelően
  • Szoros együttműködés a fejlesztési csapattal
  • Biztonsági szabályzatok és dokumentációk készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat Windows alapú rendszerek adminisztrációjában
  • Új technológiák és trendek követése napra kész ismerete
  • Ügyfélorientált, pro-aktív személyiség, prezentációs késségek
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk

  • Érdekes, változatos, kihívásokkal teli pozíció, ahol mindennap lehetőség van a fejlődésre
  • Folyamatos szakmai előre lepéshez szükséges erőforrások biztosítása
  • Kellemes, világos munkakörnyezet, modern iroda
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Fiatalos ugyanakkor érett csapat