Minőségügyi csoportvezető
  • Lokáció :
    Budapest
  • Foglalkoztatás típusa :
    teljes munkaidő
  • Fizetési sáv :
    megegyezés szerint
  • Elvárt nyelvtudás :
    angol (B2)
Német tulajdonú anyacég magyarországi leányvállalata részére keresünk Minőségügyi Csoportvezető szakembert. A cég fő tevékenysége főleg humán gyógyászati komplex gépekben használt részegységek, félkész termékek gyártása.

Várjuk szakmai önéletrajzát, ha legalább 6 éve minőségügyben dolgozik és kisebb csapat irányításában is szerzett gyakorlatot!

Leírás

  • A minőségirányítási rendszer működtetése és a folyamatok fejlesztése, ellenőrzése és figyelemmel kísérése az egész gyárban
  • A minőségbiztosítási csapat szakmai irányítása, a gyártás minőségének fejlesztése és fenntartása céljából az ISO 13485: 2016 szabványnak megfelelően
  • A szériagyártás termékeinek és folyamatainak biztosítása minőségügyi oldalról
  • Minőségügyi mutatók elemzése és folyamatos fejlesztési javaslatok megvalósítása, és e projektek koordinálása
  • Minőségi célok teljesülésének nyomon követése
  • Riportálás, folyamatos egyeztetés a vezetőséggel a szükséges fejlesztésekről
  • A cég fejlesztésére és növekedésére irányuló stratégiák létrehozására, végrehajtására összpontosít, társosztályokkal együttműködve (beszerzés, logisztika, termelés)

Elvárások

  • Egyetemi műszaki vagy mérnöki diploma
  • Legalább 6-8 éves tapasztalat minőségügyben, minőségirányításban
  • Legalább 2-3 év tapasztalat vezetői pozícióban,
  • Az ISO 13485 ismerete és a minőségbiztosítási rendszerek, módszerek, eljárások és eszközök (pl. 8D, 5Why és 6sigma fejlesztési és problémamegoldási módszerek) ismerete és gyakorlati megvalósítása
  • Angol nyelv magabiztos, tárgyalási szintű használata, a napi munkavégzéshez szükséges
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeretek, SAP ismerete előny

Amit kínálunk

  • Dinamikus , fiatalos csapat
  • Barátságos, modern munkakörnyezet
  • Cafeteria