Pénzügyi vezető projektfinanszírozási területen
  • Lokáció :
    Budapest
  • Foglalkoztatás típusa :
    teljes munkaidő
  • Fizetési sáv :
    megegyezés szerint
  • Elvárt nyelvtudás :
    angol (B2)

Felveszem a kapcsolatot

Kovács Adél

06306709070 adel.kovacs@manuvia.com
Partnercégünk innovatív és környezettudatos energetikai szolgálatatásokat nyújtó vállalatcsoport. A 70 fős cég profilja energetikai projektek fejlesztése, kivitelezése és üzemeltetése, amelyben teljes körű mérnöki kompetenciával vesznek részt akár zöldmezős beruházások esetén is. A 20 éve stabilan működő cég projektfinanszírozás kiépítésére és pénzügyi-számviteli csapatának vezetésére keres szakembert, közvetlen riportinggal a vezérigazgatónak.

Leírás

  • Banki kapcsolatok, projektek és beruházások finanszírozásának kiépítése
  • Belföldi és külföldi tőke- és hitelpiaci műveletekben való részvétel
  • 6-8 fős pénzügyi és számviteli csoport irányítása szakmai és people management szempontból
  • Cash management
  • Adógazdálkodás kialakítása
  • Havi zárásban való részvétel (mérleg-, eredménykimutatás)
  • Éves tervezés, havi riporting
  • Könyvvizsgálat menedzselése

Elvárások

  • Pénzügyi/számviteli területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év finanszírozási területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Gyakorlatban szerzett tőke- és hitelpiaci ismeret
  • Naprakész jogszabályi ismeretek
  • Építőipari/energetikai szektorban, magyar KKV-nál szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás a külföldi aktivitás miatt
  • Változásokhoz való gyors alkalmazkodási képesség a dinamikus munkakörnyezet miatt
  • Folyamatban lévő vagy meglévő MBA előny

Amit kínálunk

  • Innovatív energetikai projektekben való részvétel
  • Hosszútávú karrierterv
  • Céges busz
  • Felelősségteljes munkakör egy dinamikus üzleti környezteben
  • Családias hangulatú cég, ahol a kollégák tényleg ismerik egymást