Python fejlesztő
  • Lokáció :
    Budapest
  • Foglalkoztatás típusa :
    teljes munkaidő
  • Fizetési sáv :
    megegyezés szerint

Felveszem a kapcsolatot

Garaj Zsuzsanna

+36202212280 zsuzsanna.garaj@manuvia.com
Megbízó partnerünk a magyarországi informatikai biztonsági piac meghatározó szereplője, amely saját határvédelmi szoftvertermék tervezése, fejlesztése és implementálása kapcsán jelentős nemzetközi sikereket ért el.
Az utóbbi évek K+ F tevékenységének eredményeire építve bővítik termékcsaládjukat és olyan csapatok felépítésére törekszenek, amelyek feladata az új prototípusok fejlesztése lesz az IoT, fintech, ipari automatizálás biztonsági kérdéseinek kiszolgálása kapcsán. A termékfejlesztésbe aktívan bekapcsolódó Python fejlesztő kollégát keresnek. Önálló ötletek, szakmai viták és nem utolsó sorban díjnyertes (Star Wars falas) iroda várja a jelentkezőket.

Leírás

  • Közös gondolkodás, tervezés és fejlesztés egy agilis szemléletű K+F csapattal a prototípustól a termékig
  • Tiszta architectúra tervezés, tiszta kód írása a leendő és meglévő felhasználók igényeinek maximális figyelembevételével, CI/CD szemléletben
  • Termékfejlesztési és tesztelési módszerek fejlesztése, hibajavítás

Elvárások

  • Legalább 2 év Python fejlesztői tapasztalat
  • Clean code szemlélet
  • Úgy gondolod, tesztek nélkül nincs szoftver

Előny:
  • Linux környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat
  • Tapasztalat az alábbi technológiákban:

o CI pipeline-ok építése
o Twisted keretrendszer
o Docker-es/ Microservice-s környezet
  • Érdeklődés az IT security iránt

Amit kínálunk

  • Tanulási és további fejlődési lehetőség az IT security, hálózatbiztonsági témakörök kapcsán, hiszen a csapat tudásmegosztó és kedvelik is a nézőpontok, ötletek megvitatását
  • Részt vehetsz olyan új szoftvertermékek létrehozásában, amelyek speciális problémákat oldanak meg
  • Hosszú távú karrierlehetőség, előremutató projektek
  • Felelősségteljes munkakör, nyitottság az új ötletek iránt
  • Céges angol nyelvoktatás