QA Engineer
  • Lokáció :
    Hajdú-Bihar county
  • Város :
    Debrecen
  • Foglalkoztatás típusa :
    teljes munkaidő
  • Fizetési sáv :
    megegyezés szerint
  • Elvárt nyelvtudás :
    angol
QA Engineer
Megbízó partnerünk egy holland alapítású szoftverfejlesztő cég, amely holland partnerek számára fejleszt egyedi alkalmazásokat. A projektek között megtalálhatóak olyan smart metering megoldások, amelyeket megújuló energiával, vagy e-mobilitással foglalkozó partnerek számára fejlesztenek. A cég 2018 augusztusában nyitotta meg az irodáját, s a mára 25 főre emelkedett erős szakmai gárdájába keres automatizáló QA mérnök kollégát.

Leírás

  • Teszt forgatókönyvek és user story-k elkészítése a technikai dokumentáció alapján
  • Tesztforgatókönyv alapján automata scriptek megírása, futtatása, rendszer paraméterezése
  • Automata teszteszközök beállítása, scriptelése
  • Kisebb javítási feladatok elvégzése
  • Részvétel rendszeres ügyfél call-okban - angol nyelven

Elvárások

  • Minimum 5 év tesztelői/ szoftverfejlesztői tapasztalat, ezen belül legalább 3 év tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
  • Legalább egy modern - preferáltan Java - programnyelvben szerzett gyakorlati tudás
  • QA, CI/CD mindset, clean code szemléletmód
  • Folyékony angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt – napi szinten kell használni

Előny:
  • Java vagy JavaScript alapú UI vagy Webservice teszt automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Selenium, Cypress vagy egyéb tesztautomatizáló eszközben való jártasság
  • Erős CI/CD tudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes, tudással és tapasztalattal összhangban lévő jövedelem - egy hosszú távú vízióval rendelkező, nemzetközi, stabil cégnél
  • Tudásmegosztás alapú szervezeti kultúra
  • Önállóságra, újító ötletekre nyitott közeg
  • Belvárosi, jól megközelíthető, modern iroda - parkolási lehetőséggel vagy bérlettámogatással
  • Napi gyümölcs, kávé, snackek, rendszeres közös csapat ebédek
  • Hollandiai csapatépítők
  • Meetupokon, képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
QA Engineer