Raktárvezető
  • Lokáció :
    Jász-Nagykun-Szolnok county
  • Város :
  • Foglalkoztatás típusa :
    teljes munkaidő
  • Fizetési sáv :
    megegyezés szerint
Jász-Nagykun-Szolnok megyei, német hátterű mezőgazdasági gépgyártással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Raktárvezető munkatársat.

Leírás

Feladatok:
  • Szervezeti egységre vonatkozó feladatok végrehajtása és az ehhez szükséges rendelkezések betartatása
  • Javaslatok kidolgozása a szervezeti egység munkájának javítására, hatékonyságának növelésére vonatkozóan
  • A feladatok megfelelő minőségben, határidőre való elvégzésének felügyelete
  • ISO minőségbiztosítási rendszer előírásainak megfelelő működésében való részvétel
  • Jogszabályok változásának nyomon követése, alkalmazása és vezetése
  • Beérkező anyagok átvétele
  • Igény szerint lista vagy egyéb kimutatás készítése az igénylőnek
  • A kiadandó anyagok összegyűjtése, raktári anyagmozgatásról való gondoskodás
  • A gyártást segítő anyagellátási rendszerek üzemeltetése, ellenőrzése
  • Leltározásban és selejtezésekben való részvétel
  • Védőfelszerelések megrendelése
  • Elfekvő készlet kimutatása
  • Gondoskodás a készlet raktározásáról és a raktári könyvelés elvégzése
  • A raktározandó tételek előkészítése
  • Adatszolgáltatás környezetvédelmi termékdíj bevalláshoz

Felelős:
  • A szervezeti egység működését szabályozó előírások betartásáért
  • Az elvégzett munka minőségéért, A munka határidőben történő befejezéséért
  • A munkafegyelem betartásáért, A minőségi információk szolgáltatásáért
  • Az információk valódiságáért, A bizonylati fegyelem betartásáért
  • A biztonsági előírások betartásáért, Feladatainak elvégzéséért
  • A jogszabályi előírások szerint végezni tevékenységét.
  • A munkavédelmi, balesetvédelmi, tűzvédelmi előírások betartásáért.
  • Az anyagmozgások nyilvántartásáért, A raktári bizonylatok meglétéért

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Logisztikai végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikáció, szervező és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes pozíció, változatos feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Inspiráló munkahelyi légkör, kollégabarát munkakörnyezet
  • Cafeteria