Rendszermérnök
  • Lokáció :
    Budapest
  • Foglalkoztatás típusa :
    teljes munkaidő
  • Fizetési sáv :
    megegyezés szerint
  • Elvárt nyelvtudás :
    angol (B1)

Felveszem a kapcsolatot

Orsolya Márton

+3630 163 7610 orsolya.marton@manuvia.com
Megbízó partnerünk egy nemzetközi, IT rendszerintegrációval, testre szabott informatikai megoldások szállításával; többek között virtualizációval, IT biztonsággal és felhő alapú szolgáltatásokkal foglalkozó cég. Lendületes, fiatalos csapatukba keresünk egy Senior kollégát.

Leírás

Üzleti ügyfeleink részére műszaki megoldások kidolgozása
Gyártói rendszerekben konfigurációk elkészítése
Megvalósítási dokumentációk, HLD, LLD készítése
Ügyfél prezentációk
A tervezett rendszer kivitelezése, megvalósulási dokumentáció készítése
A telepített rendszerek üzemeltetés támogatásának segítése
Szakértői készenlét biztosítása

Elvárások

Legalább 5 év szakmai tapasztalattal rendelkezel a következő technológiai területeken:
Cisco UCS és HyperFlex platformok konfiguráció és implementáció szintű ismerete
Windows és Linux operációs rendszerek gyakorlott használata
Dell/EMC szerverek/tárolók konfiguráció és implementáció szintű ismerete
HP szerverek/tárolók konfiguráció és implementáció szintű ismerete (OCA, IQ)
VMware, Hyper-V környezetek magabiztos szakértői ismerete
Brocade és Cisco MDS SAN hálózatok ismerete
Angol nyelvtudásod legalább társalgási szintű
B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség jellemez
Gyorsan és hatékonyan sajátítasz el új szakmai ismereteket
Szeretsz csapatban dolgozni és ügyfélorientált vagy

Amit kínálunk

Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
Szakmai fejlődési lehetőség
Vidám, lendületes, támogató csapat
Rugalmas munkaidő
Home office lehetőség
Modern munkakörnyezet
Családbarát hozzáállás
Vállalati gépjármű