Data & Reporting Analyst
  • Lokáció :
    Fejér megye
  • Város :
    Székesfehérvár
  • Foglalkoztatás típusa :
    teljes munkaidő
  • Fizetési sáv :
    megegyezés szerint
  • Elvárt nyelvtudás :
    angol
Amerikai hátterű, fémipari (alumínium) területen tevékenykedő autóipari, repülőipari beszállító partnercégünk székesfehérvári szolgáltató központjába keresünk Senior Data Analyst kollégát.

Változatos feladatok, vonzó juttatási csomag, csoportos egészségbiztosítás.

Leírás

  • Üzleti és ad hoc riportok előállítása (pénzügyi, beszerzési, leltározási, és egyéb adminisztratív adatok felhasználásával)
  • Adatelemzés, adatfeldolgozás, riportolás különböző részlegek, döntéshozók, belső partnerek részére
  • Folyamatfejlesztés és riport automatizáció (AutoMate és/vagy VBA toolset felhasználásával) a gördülékeny reporting érdekében
  • Dokumentáció vezetése a folyamatok automatizálásáról
  • Technikai segítségnyújtás az AutoMate szoftver használatában

Elvárások

  • 2+ év releváns tapasztalat (magas szintű riportálás, folyamatautomatizálás, adat-kapcsolt problémamegoldás)
  • Magabiztos Excel tudás
  • Analitikus gondolkodás
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • VBA ismeret előny
  • Management reporting tapasztalat előny
  • Erős SQL tudás előny

Amit kínálunk

  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Csoportos egészségbiztosítás
  • Munkába járási támogatás
  • Lakhatási támogatás
  • Modern munkakörnyezet
  • Home office
  • Szakmai fejlődési lehetőség