Szervizmérnök
  • Lokáció :
    Budapest
  • Foglalkoztatás típusa :
    teljes munkaidő
  • Fizetési sáv :
    megegyezés szerint
  • Elvárt nyelvtudás :
    angol (B2)
Partnerünk egy multinacionális vállalat, mely orvostechnikai eszközök gyártásával, illetve forgalmazásával foglalkozik. Jelenleg a szervizes csapatukba keresünk egy tapasztalt, munkájára igényes Szervizmérnököt, aki egy szuper, támogató csapat tagja lehet! Ha van tapasztalatod orvosi mérőműszerek, készülékek/ gépek vagy komplex egészségügyi berendezések javításában, akkor Téged keresünk!

Leírás

  • Technikai támogatás nyújtása a Cég partnereinek
  • Panaszok és technikai kérdések kezelése és rögzítése a rendszerben a disztribútor cégektől
  • Kémiai / klinikai analizátorok vizsgálata és javítása
  • Technikai tréningek tartása a külföldi disztribútoroknak, (évente 1-2 hetes utazás)
  • Szervizelési kézikönyvek és műszaki dokumentációk összeállítása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség (ideális esetben villamosmérnök diploma)
  • 3-5 év tapasztalat mérőműszerek, készülékek/ gépek vagy komplex egészségügyi berendezések szervizelésében / szervizmérnöki területen
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban napi munkavégzéshez
  • Erős kommunikációs készség – emailben és telefonon
  • Kreativitás, jó szervező készség
  • Önállóság, problémamegoldó hozzáállás
  • MS Office ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Napi 8 órás munkavégzés (nincs túlóra)
  • Támogató, stabil csapattag lehetsz, jó hangulatú csoportban
  • Külföldi utazási lehetőség (évente pár alkalom, világszerte)
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet