Üzleti elemző
  • Lokáció :
    Budapest
  • Foglalkoztatás típusa :
    teljes munkaidő
  • Fizetési sáv :
    megegyezés szerint
  • Elvárt nyelvtudás :
    angol (B2)

Felveszem a kapcsolatot

Kovács Adél

06306709070 adel.kovacs@manuvia.com
Megbízó partnerünk egy nemzetközi, banki és egészségügyi szoftverek fejlesztésével foglalkozó cég, amely jelenleg lakossági hitelező szoftverük fejlesztéséhez keres üzleti elemző kollégát.

Leírás

  • Az üzleti igények egyeztetése és megértése, üzleti igények alapján részletes követelmény specifikációk elkészítése
  • A megrendelő rendszereit érintő változások, fejlesztések tervezése
  • Együttműködés a fejlesztőkkel, munkájuk koordinálása a teljes projekt életciklus folyamán
  • A logikai szintű rendszertervi dokumentációk kidolgozása, ellenőrzése, véleményezése
  • A fizikai szintű rendszertervi dokumentációk véleményezése
  • Teszttervek elkészítése és együttműködés a tesztelőkkel
  • Részvétel belső és végfelhasználói oktatásokban
  • Kisebb projekt menedzseri feladatok ellátása
  • Pre-sales és sales tevékenység támogatása, abban való szakmai részvétel

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gazdasági és/vagy műszaki)
  • Pénzügyi szektorban, szoftverfejlesztési projektekben szerzett minimum 3 éves rendszerszervezői és/vagy üzleti elemzői tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési, tervezési módszertan ismerete (UML és/vagy BPMN)
  • Tervező eszköz, folyamatábrázoló eszköz használat (Enterprise Architect, Gliffy ismeret)
  • Adatbázis ismeret, erős SQL használat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Folyamatszervezési tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Felelősségteljes munkakör
  • Tudásmegosztást támogató, kreatív, innovatív csapat