International Technical Sales Manager

  • Budapest
  • megállapodás alapján
  • Teljes munkaidő
  • angol (C1)
  • Főiskolai

Partnercégünk fémipari technológiával foglalkozó cég, akik most nemzetközi piacra is szeretnének terjeszkedni, ezért keressük számukra az új munkatársat International Technical Sales Manager pozícióba.  Ha jól tárgyalsz angolul, műszaki értékesítésben szereztél legalább 3 év tapasztalatot és agilisan állsz hozzá a komoly szakmai kihívásokhoz is, itt a helyed, jelentkezz az alábbi pozícióra!

A pozícióról

  • Új ügyfelek felkutatása és meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Műszaki termékek és szolgáltatások bemutatása, előnyeik és jellemzőik ismertetése az ügyfelek számára
  • Megoldások és ajánlatok kidolgozása az ügyfelek igényei alapján
  • Ügyfelekkel való tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése
  • Műszaki támogatás nyújtása az értékesítési folyamat során
  • Piaci trendek és versenytársak nyomon követése, jelentések készítése
  • Szoros együttműködés a műszaki és értékesítési csapatokkal a projektek sikeres megvalósítása érdekében

Elvárások

  • BSc vagy MSc végzettség a műszaki, mérnöki vagy kapcsolódó területen
  • Legalább 2-3 év tapasztalat műszaki értékesítésben vagy hasonló pozícióban
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Meggyőző képesség és ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Proaktív, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség és döntéshozatali készség
  • Megbízható és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó számítógépes ismeretek, különösen a Microsoft Office alkalmazásokban
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány

Amit Megbízónk kínál

  • Versenyképes alapbér
  • Hosszútávú munkalehetőség  egy kihívásokkal teli piacon
  • céges autó
  • Szakmai training lehetőség
  • Inspiráló és modern munkakörnyezet
  • Egészséges munka-magánélet egyensúly
Karina Bölcsföldi-Obring
megpályázom a pozíciót