LEAN Specialista

  • Veszprém megye
  • megállapodás alapján
  • Teljes munkaidő
  • angol (B2)
  • Főiskolai

Veszprém megyei, multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk angolul magabiztosan beszélő, LEAN specialistát.

A pozícióról

• Folyamatfejlesztési (költség-, selejtcsökkentő ) és termelés hatékonyságnövelő projektek koordinálása

• LEAN workshopok, tréningek, oktatások előkészítése, megtartása gyártásközi dolgozók számára

• LEAN projektekkel kapcsolatos dokumentációk és saving kalkulációk elkészítése

• Gyártási folyamatok és problémák felülvizsgálata

• Fejlesztési kezdeményezések megvalósítása és változások menedzselése

• 5S LEAN szemlélet megerősítésének támogatása

Elvárások

• Felsőfokú műszaki végzettség

• Legalább 2 éves LEAN folyamatfejlesztésekben szerzett tapasztalat

• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

• Kiváló analitikai és problémamegoldási képesség

Amit Megbízónk kínál

• Versenyképes bérezés (cafeteria, negyedéves teljesítménybónusz, munkába járási támogatás, egyéb juttatás)

• Multinacionális, mégis családias légkör, ahol nyitottak az ötletekre

• Támogató csapat

• Inspiráló munkakörnyezet

Szilvia Hártó-Dittrich
megpályázom a pozíciót